Logistické služby

Logistické služby

VW Transporter 2.0TDI 2012

VW Transporter 2.0TDI 2012

Popis

Divize Volkswagen Užitkové vozy uvádí na český trh modernizovanou modelovou řadu s interním označením T5, kterou i nadále tvoří užitkové verze pro řemeslníky a živnostníky Transporter, osobní velkoprostorové Multivan, luxusnější mikrobusy Caravelle a obytné California. Hlavní novinkou jsou motory TDI s přímým vstřikováním paliva common rail, automobily prodělaly také další drobné technické úpravy.

Vzhled přídě byl přizpůsoben novému stylu značky, který v současné době reprezentují již Scirocco, Golf, nebo letos představené Polo. Faceliftovány byly všechny varianty, například u předchůdce T4 tomu tak nebylo. Uvnitř pak čekají na posádku nové informační, zábavní a asistenční systémy, které dále zvyšují komfort a bezpečnost.

Volkswagen, respektive jeho divize Nutzfahrzeuge (Užitkové vozy) vyrábí modelovou řadu T5 ve svém hlavním závodě v Hannoveru, v němž vznikají všechny uzavřené varianty od skříňových dodávek až po Multivan. Otevřené verze užitkových vozů Transporter, tedy podvozky s kabinou a dvojitou kabinou a kombi, se vyrábějí v polské Poznani.

Fotogalerie